Kéž bych ho vlastnila ...

2. listopadu 2017 v 12:07 | Věrča |  Téma týdne.
Jé to by byla paráda,lehnout si na záda a číst manuál pro život. Vždy bych věděla jak se správně zachovat. Nedocházelo by k trapasům, na ty jsem specialista Úžasný. Takový manuál by zajistil, že budu skvělá manželka, matka, milenka, dcera, snacha a kamarádka... Ovšem takový zázrak nemám tudíž ve všech bodech selhávám Zamračený. Ne nedělám si legraci!!!!!!!!!
Nedovedu si představit, jak by takový manuál vypadal. Při zamyšlení rozsahu oblastí života, mluvíme o nekonečnu ..
A teď z druhé strany. Všichni jednají dle manuálu, život běží jako po drátkách. Nebyla by to trošku nuda??????
Život je o tom, že děláme chyby, selháváme, ale také se radujeme z vyřešeného a oslavujeme povedené. Noó taková oslava podle manuálu, jak by asi probíhala???? Já miluji oslavy! Nespoutané, nepředvídalelné a ďábelské Úžasný.
Vlastně tak trochu takový manuál existuje, přesněji je jich spousta. Jak se vydat duchovní cestou, jak pečovat o dítě, jak vařit, jak dosáhnout úspěchu, jak se chovat ve společnosti ..... Takový manuál je tak trochu návod?!
A to je problém. Návody k čemukoliv zásadně nečtu. No je fakt, že pokud s něčím nastane problém, lovím v návodu pomoc. Ne nečtu od začátku, hledám klíčová slova.
Ovšem jsou lidé co se na nějaký návod doslova upnou, no pokud se jedná o televizi, dejme tomu. Jenže co když jde o dítě??? Za mé mateřské se takovým matkám říkalo Betynky (časopis pro mamimky).Lidé co se snaží vše dělat správně dle návodu, mě nikdy neseděli. Jsou na mě příliš upjatí. Já mám ráda legraci. Také se ráda dovídám novinky z určitých oblastí, ale jet slepě podle nich? K čemu by nám potom byla intuice? No na ..... a na nic. Razím heslo, že nejlepší je zdravý selský rozum S vyplazeným jazykem. To je můj manuál. Podle kterého se snažím žít. Holt jednou jsem v pekle a jednou v nebi. Někdy dělám kotrmelce, že nevim jestli je to peklo, nebo nebe ... Ale žiju a ráda Líbající . A o všech těch kotrmelcích, nebi a pekle já budu pravidelně psát Líbající.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peruška Peruška | E-mail | 3. listopadu 2017 v 8:35 | Reagovat

I když nemáš manuál,jsi bezvadná sestřenice,DÍKY.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama