Dobré moto do života???

20. července 2016 v 13:45 | Věrča
"Nikdy se nezastavit"?
Někdy mám pocit, že se nikdy nezastavím. Když už je uklizeno vypráno navařeno, zas se objeví něco dalšího ....
A to by mě klepla pepka Šlápnul vedle. Jsem člověk, který rád odpočívá. Musím se pochválit, že si většinou dovedu zorganizovat čas, aby troška zbyla jen pro mě. Někdy z vypětím všech sil ...
Ale pojďme se na to podívat hlouběji a z jiného hlediska. Bylo by to dobré motto do života? Já myslím, že ano. Je třeba se neustále vyvíjet, poznávat nepoznané, posouvat se dopředu. Člověk, který stagnuje není spokojený. Sama jsem to poznala. I člověk povahou klidný, kterému nic neříká adrenalin v krvi, potřebuje někam směřovat. Jo já vím, také mám někda pocit, že směřuji, ne já nesměřuji, já v pr.... už jsem.
Ideál je spokojený osobní život se spoustou koníčků, ve kterých se zdokonalujeme, nebo nacházíme nové. Práce co nás baví a kde můžeme dosáhnout kariérního růstu. Jenže žijeme v realitě a ne v pohádce. A tak věřím, že všichni máme co zlpšovat ať už na osobních vztazích, pracovním životě, nebo s tím jak si udělat a naplnit volný čas.
Tak já prosím bych se neměla zastavovat vůbec v ničem. Tak to je pecka, ale mám co vylepšovat ve vsech oblastech .....
Prošla jsem si stagnací a to celkovou. A teď topořádně rozjedu a nikdy se nezastavím Líbající. Tak kecám no rozjedu to hezky pomaloučku, polehoučku. Chcete příklad: vrátila jsem se ke čtení, píšu si blog, snažím se lidi přijímat a mít je ráda takové, jací jsou (těžký úkol), do budoucna si přeju být lepší matka i manželka (téměř nemožné, stojí to za pokus). Pokud je někdo nespokojený, v první řadě by měl začít u sebe.
Nejsem nějaká přemoudřelá??? To byych nerada,razím heslo:"Nejlepší je řídit se zdravím selským rozumem".
Ale lidi bacha když se něco bere příliš doslovně. Mohl by se z Vás stát parní válec, co jede hlava nehlava. Takovým lidem bych naopak doporučila zastavit se a myslet.
Ták Vám přeji postupovat třeba jen mílovími kroky, nikdy se nezastavit, nacházet stále nové podměty k rozvoji a radosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama